O nás

Proč byste měli zavítat právě k nám

Vítáme Vás v Kulturáku 

Jmenuji se Radek Nedvěd a rád bych Vám představil novou restauraci Kulturák, kterou jsme pro Vás připravili ve spolupráci s vedením obce. 

Během posledních 15ti let jsem měl možnost sbírat zkušenosti v oblasti gastronomie a hotelových služeb v několika českých i mezinárodních společnostech. 

Ač jsem měl možnost během své kariéry vyzkoušet mnoho ze zahračniční kuchyně, nejblíže mi zůstala přeci jen ta naše, tradiční, poctivá a česká.

Chtěli bychom navázat na tradici české "hospody", kde nedostanete jen skvělé pivo, ale budete mít chuť vyrazit s přáteli jen tak posedět a užít si též dobrého jídla a příjemné atmosféry. 

Naši kuchaři jsou zkušení matadoři ve svém oboru. Měl jsem za svou kariéru možnost poznat spoustu skvělých lidí, kteří milují tuhle práci a věřím, že se mi z nich podařilo najít ty nejlepší, kteří pro Vás budou s láskou vařit a čepovat to nejlepší pivo v okolí.

Jako Váš soused se tedy těším, že v naší obci budeme mít opět krásné místo k setkávání a já a moji kolegové uděláme všechno proto, aby Vám u nás chutnalo.

Vítejte v Kulturáku a přeji Vám dobrou chuť.